Women’s futsal. FFCup. Restauradores - Belichanka - 9:1 (онлайн) / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

28.06.14
Women’s futsal. FFCup. Restauradores - Belichanka - 9:1 (онлайн)
ТЕКСТОВА ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МІЖНАРОДНОГО МАТЧУ З ФУТЗАЛУ : РЕСТАУРАДОРЕС (ПОРТУГАЛІЯ) - БІЛИЧАНКА
Sittard, FSG, Netherlands, Fortuna, Restaurant Avintenses, MNK Alumnus, Atletico Madrid, Vermoim, Fitland XL, FFCup, Біличанка, Беличанка

28.06.2014

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МІЖНАРОДНОГО МАТЧУ З ФУТЗАЛУ (ЖІНКИ) :
РЕСТАУРАДОРЕС (ПОРТУГАЛІЯ) - БІЛИЧАНКА

Завершився останній матч сьогоднішнього дня. Констатуємо розгромну поразку наших дівчат. На цьому турнірі Біличанка проведе ще два матчі, в яких залишається набиратися досвіду для майбутніх звершень.

40 - одразу ж Ігнатенко втрачає можливість відзначитися знову - кутовий.

40 -
ГООЛЛЛЛ!!! ІГНАТЕНКО МАРІАННА забиває гол престижу. 9:1

40 -
2 фол Рестаурадорес

40 - блискуче грає Бесідовська

40 - розпочалася остання хвилина зустрічи

39 - Марченко не реалізовує вихід віч-на-віч.

38 -
9:0 - разом з гравцями у ворота влітає і дев"ятий м"яч.

37 - чудово розіграли Васковець і Шеремет, але Катерина не переграла кіпера "біло-синіх"

36 - 1 фол Рестаурадорес

36 - гарний шанс втрачає Сидоренко - кутовий

35 - 3 фол Біличанка

35 - удар Мартинюк з гострого кута з другої спроби забирає кіпер

34 - момент у Малишко - кіпер невпевнено реагує на удар і переводить кулю на кутовий.

33 - нічого не клеїться у наших дівчат

33 - 2 фол Біличанка

32 -
8:0 - Бесідовська рятує команду після першого удару, але на добивання першими встигли португалки

31 - на майданчику у наших: Бесідовська - Сидоренко, Малишко, Мартинюк, Дубицька

30 - всі задуми українок розгадують "біло-сині"

30 - боротьба загострилася в центрі поля

28 - удар Мартинюк блокують, і одразу ж Бесідовська рятує команду в захисті

27 - Рестаурадорес віддав ініциативу і наші дівчата все частіше підходять до штрафної суперника.

26 - дальній постріл коцюбинчанок - кутовий.

25 - момент у біличанок, але вправно діє захист португалок.

24 - Бесідовська демонструє реакцію і рятує свою команду.

23 - удар Дубицької прямо по центру воріт - голкіпер впевнено заволодів м"ячем

21 -
7:0 - точний націлений удар зі штрафного

21 - 1 фол Біличанка

20 - розпочалася друга половина матчу.
----------------------
Завершився перший тайм в якому наші дівчата поступаються з великим рахунком 0:6.

19 - майже дві хвилини біличанки контролювали м"яч на підступах до штрафної суперниць, та це не втілилося у результат.

18 - тайм-аут Біличанка

16 - 6:0
- легко, чітко і результативно

16 - 5 фол Біличанка

15 - 1 фол Рестаурадорес, 4 фол Біличанка

15 - 3 фол Біличанка

15 - Португальські футзалістки вже просто грають в своє задоволення.

14 -
  5:0 - а ось португалкам не складає труднощів реалізовувати свої моменти.

13 - на удар Дубицької реагує голкіпер.

12 - момент створили дві Ірини. Після пасу Дубицької свій шанс не реалізувала Марченко.

11 - 2 фол Біличанка. Тайм-аут Рестаурадорес.

10 - Мельничук двічі реагує на постріли нападників.

9 - Рестуарадорес продовжує контролювати гру і насідати на наші ворота

8 - з ударом Мартинюк легко впорався кіпер суперника

7 - перша більш-менш атака Біличанок завершилася кутовим.

7 - "біло-сині" з різних сторін обстрілюють наші ворота, в яких вже зайняла місце Ірина Мельничук.

6 -
4:0 -українки нічого не можуть протидіяти португалкам

6 -
3:0 - з чіткою точністю в дві хвилини Рестуадорес забиває м"ячі.

5 - повна перевага наших суперниць.

4 -
  2:0 - потужна атака завершилася черговим взяттям наших воріт.

3 - 1 фол Біличанка

2 -
1:0. Португалки використали свій перший гострий момент.

1 - Розпочали наші дівчата в такому складі: Бесідовська - Малишко, Шеремет, Павленко, Дубицька.

- Біличанка перша розпочинає з центра поля!

- Команди з"являються на майданчику

- Біличанка вийшла на розминку. Дівчата знову проведуть матч в білій формі, а Рестаурадорес обрав синьо-білий комплект форми.

- Атлетико Мадрид переграв нашого вчорашнього кривдника з Португалії - 2:0. А станом на 28 хвилину Фортуна переграє клуб з Загребу  - 5:1.

- Ми повертаємося в спортивний комлекс Сіттард. В цю хвилину тут проходять матчі 3-го туру FFCup. О 20:30 БІЛИЧАНКА проведе свій третій матч на турнірі проти португальського колективу РЕСТАУРАДОРЕС.

Категорія: Новини з турнірів | Переглядів: 2275
    Всього коментарів: 5
    1 Supporter • 21:06, 28.06.14
    Мільйон сердець - одне биття!
    2 знак • 22:42, 28.06.14
    Да.. это знак... позорище! Судя по тексту катали как младенцов.
    Это вам не в Украине полумертвые команды побеждать..
    3 Красотка • 22:45, 28.06.14
    Ой який розумний знак вийде і зіграй!
    4 Dreamer • 23:24, 28.06.14
    Тримайтеся! Маріанна - молодчиночка! Зберіться, будь ласка!
    5 ВПШ • 00:44, 29.06.14
    Господи! И каждый раз найдется какое то "ч....удо" (знаковое) и попытается гадость какую-нибудь написать. Жаль ...... Девченки! Не расстраивайтесь. Это хорошая школа, опыт, знания, которые Вам пригодяться в дальнейших матчах. Я люблю и горжусь Вами. Вы несмотря ни на что выходите и боретесь в каждом моменте.

Теги: Sittard, Netherlands, FSG, Fortuna, Restaurant Avintenses, MNK Alumnus, Atletico Madrid, Vermoim, FFCup, Fitland XL
    Головна » 2014 » Червень » 28 » Women’s futsal. FFCup. Restauradores - Belichanka - 9:1 (онлайн)