Women’s futsal. FF Cup. Belichanka - Vermoim - 2:4 (онлайн) / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

27.06.14
Women’s futsal. FF Cup. Belichanka - Vermoim - 2:4 (онлайн)
ТЕКСТОВА ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МІЖНАРОДНОГО МАТЧУ З ФУТЗАЛУ : БІЛИЧАНКА - ВЕРМОІМ (ПОРТУГАЛІЯ)
Sittard, FSG, Netherlands, Fortuna, Restaurant Avintenses, MNK Alumnus, Atletico Madrid, Vermoim, Fitland XL, FFCup, Біличанка, Беличанка

27.06.2014

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МІЖНАРОДНОГО МАТЧУ З ФУТЗАЛУ (ЖІНКИ) : БІЛИЧАНКА - ВЕРМОІМ (ПОРТУГАЛІЯ) - 2:4

- Завершився стартовий матч для наших дівчат. На жаль, в цьому поєдинку ми зазнали поразки 2:4.
Та на нас ще очікує чотири гри і ми віримо в наших дівчат! Чекаємо вас завтра о 14:00 та о 20:00! До зустрічі!

40 -
3 фол Біличанка. Жовта -у Дубицької

40 - остання хвилина пішла

39 - Біличанка насідає на ворота суперниць. Марченко, Дубицька, Мартинюк, Ігнатенко

38 -
3 фол Вермоім. Дуже нагла гра. Жовта - Азаведо!

37 - Мельничук в останній момент рятує команду!

36 - тайм-аут Вермоім

34 - 2 фол Біличанка.

34 -
2:4 контр-атака і Азаведо просто перекинула кіпера нашої команди

33 - ооооойййй... 3 в 1 знову ми не реалізували !!!

32 - Почався відкритий футзал. Моменти виникають майже кожні 30 секунд

32 -
  2 фол Вермоім. Сидоренко проривається і її грубо збивають в центрі поля.

31 - Вермоім знову перейшов на нашу половину - 1 фол Біличанка

30 - команди проводять заміни - темп трохи впав

30 - але ж не треба й забувати про свої ворота. Удар нападаючою Вермоім - вище воріт.

28 - Малишко, Марченко, Мартинюк, Павленко навз"язують боротьбу!

28 - треба дотиснути їх!

28 - Українки змушують рухатися португалок, яким, очевидно, це не подобається і вони починають виражати свій гнів.

27 - Що виробляє Мельничук - чудова реакція кіпера національної збірної!

27 - на жаль, великі проблеми з інтернетом. За ці хвилини створено велику кількість моментів. Наші дівчата перехватили ініціативу. Ігнатенко, Малишко, Павленко були дуже близькі до того, щоб зрівняти рахунок

24 - Ігнатенко - вихід віч-на-віч - кутовий!!!

24 - Мельничук продемонструвала супер-реакцію, молодець!

23 - дуже грубі наші суперники. І це все їм вибачають судді. Відкладений фол Вермоім

22 -
  ГГОООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!! МАРЧЕНКО ІРИНА!!! Накрутила і забила!!!!! Вперед Україно!!! 2-3

21 - у складі Біличанки грають: Мельничук - Шеремет, Марченко, Дубицька, Ігнатенко

20 - розпочався другий тайм сьогоднішньої зустрічи.
----------------
20 - перший тайм завершився. Українки поступаються 1-3. Попереду ще 20 хвилин зустрічи.

19 -
ну дуже грубо грають португалки.. просто зносять Шеремет. 2 фол Вермоім.

19 - ушкодження зазнає Шульга...

19 - не можуть біличанки зачепитися за м"яч. Гру контролюють біло-сині

18 - гра проходить на нашій половині поля. Вермоім доволі високо зустрічає наших дівчат.

13 -
1:2 - Португалки реалізували момент з нічого. Ось такої холоднокровності не вистачає нашим футзалісткам.

11 - Азаведо не реалізувала вихід з Бесідовською - повз ворота

10 - в останній момент Катерина Шеремет виносить м"яч з пустих воріт.

9 - Сидоренко А, Павленко, Дубицька, Шеремет - на майданчику

9 - Та що ж таке!!! Знову 3 в 1 не реалізовують наші дівчата.

9 - Бесідовська реагує на удар Азаведо.

9 - один момент змінюється на інший. Матч проходить на доволі високих швидкостях.

8 - Сидоренко і Ігнатенко не реалізовують вихід з голкіпером

7 - момент у Малишко - м"яч проходить в лічених сантиметрах від стінки

7 - Ігнатенко, Мартинюк, Шульга і Малишко в грі.

6 -
ГОООЛЛЛЛЛ!! ШУЛЬГА АННА після передачі Ігнатенко Маріанни зрівнює рахунок!!!! 1:1

6 -
0:1 - після пострілу АниАзаведо наші дівчата занесли м"яч у власні ворота.

5 - момент створює Павленко - голкіпер переводить постірл на кутовий.

4 - Ухх.. пощастило зараз нам - постріл суперниць прийняла на себе стійка воріт

4 - 1 фол Вермоім

3 - Небезпечний вільний удар розіграли футзалістки Вермоіму, та Бесідовська - на місці

3 - Чудовий контр-випад 3 в 2 не зуміли реалізувати наші дівчата.

2 - Боротьба за середину поля...

1 - Португалки одразу нав"язують свою гру і заробляють перший кутовий.

- Розпочинає Вермоім. Українки грають в такому складі: Бесідовська - Шеремет, Малишко, Павленко, Дубицька..

- З невеликою затримкою розпочинається і наш матч. Наші дівчата сьогодні в помаранчевій формі.

- Ну що, ми запрошуємо вас до текстової трансляції матчу, в якому наші дівчата зустрінуться з колективом з Португалії. Попередній матч завершився переконливою перемогою Атлетика з рахунком 6:1.

- Підходить до завершення перший тайм матчу відкриття, в якому беззаперечна перевага на боці клубу з Мадриду - 3:0.

- Вже о 19:00 розпочнеться перший матч турніру, в якому зустрінуться Атлетико Мадрид та Алумнус Загреб. Наступними ж на майданчик вийдуть саме наші дівчата.

- Доброго вечора, Україно! На зв"язку Нідерланди... Ми знаходимося у спортивному комплексі міста Сіттард, в якому незабаром стартує престижний турнір з футзалу серед жіночих команд.

Доброго дня, шанувальники футзалу. Сьогодні, 27 червня,
в рамках Міжнародного турніру FFCup, футзальний клуб Біличанка проведе свій перший поєдинок у місті Сіттард (Нідерланди) проти колективу з Португалїї - ФК Вермоім. Початок о 20:30 за київським часом.

Категорія: Новини з турнірів | Переглядів: 2043

Теги: Sittard, Netherlands, FSG, Fortuna, MNK Alumnus, Restaurant Avintenses, Atletico Madrid, Vermoim, FFCup, Fitland XL
    Головна » 2014 » Червень » 27 » Women’s futsal. FF Cup. Belichanka - Vermoim - 2:4 (онлайн)