9 тур. Битва у Полтаві: скромненько, але зі смаком + ФОТО / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

07.02.15
9 тур. Битва у Полтаві: скромненько, але зі смаком + ФОТО
Центральне протистояння між Нікою-ПНПУ та Біличанкою завершилося на користь підопічних Володимира Колка
Коцюбинське, НПУ, АМФУ, womens futsal, футзал, комітет жінок, анонс матча, Полтава, ПНПУ, Біличанка, Ніка, НІка-ПНПУ, Ягодкін, Колок

Ель-класико українського жіночого футзалу почалося з атак «Біличанки-НПУ». «Ніка» свідомо обрала тактику гри другим номером, віддавши гостям повністю контроль над центром поля. Грати у відкритий футзал з «Біличанкою», на даний момент, полтавчанки не готові, а вузький зал педінституту не дозволив киянкам розтягувати оборону суперника. Тим не менш, гості вже в першій половині тайму мали кілька гольових моментів. Однак у завершальній стадії атак киянки довгий час не могли підібрати ключик до воріт Івасенко. Але стіна оборони звалилася на 23-й хвилині, коли Прокопенко Анна зуміла відкрити рахунок - 0:1. Практично відразу ж чемпіону вдалося свою перевагу збільшити. Вже Катерина Шеремет ударом в ближній кут переграти воротаря «Ніки» - 0:2.

Після цього господарі морально підсіли. Роль чарівної палички взяла на себе ветеран колективу - Олександра Лясковська. Вона практично з центра майданчика зуміла точно пробити у кут воріт Бесідовської. Гол викликав бурю емоцій на трибунах і допоміг полтавчанкам гідно дограти першу половину.

У другому таймі картина подій на майданчику повністю змінилася. «Ніка» почала пресингувати суперниць на чужій половині, відібравши у «Біличанки» можливість довго контролювати м'яч. Тактика принесла свої плоди - гості рідше стали створювати небезпеку біля воріт Івасенко. Тільки от у самої «Ніки» попереду мало що виходило. Видно була розбалансованість команди, досить часто господарі помилялися в найпростіших ігрових епізодах. «Ніка», на жаль, лише зрідка нагадувала єдиний колектив, який торік каменя на камені не залишив від тієї ж «Біличанки». Вся гострота виникала після індивідуальних дій дівчат у синій формі, але таких моментів було небагато.

«Біличанка» ж реалізувала одну з небагатьох масованих атак у другому таймі. Точний удар Анни Прокопенко з-під Єрмоленко практично зняв питання про переможця - 1:3. За кілька секунд до кінця матчу полтавські футзалістки мали відмінний шанс скоротити відставання до мінімуму, але захисниця «Біличанки-НПУ» в останній момент зняла м'яч з ноги у все тієї ж Єрмоленко ...

Володимир ХОМИЧ, «Полтавщина Спорт»

Надія, футзал, комітет жінок, Merry Land, АФУ, Біличанка, Гребінка, Коцюбинське, НПУ Арена, Драгоманова, Беличанка, вища лігаНіка-ПНПУ ПолтаваБеличанка Коцюбинское
Ніка-ПНПУ (Полтава) - Біличанка НПУ (Коцюбинське) - 1:3 (1:2)
Жіночий футзал. 9-й тур чемпіонату України-2014/2015, вища ліга.
07 лютого 2015. Полтава. СК "ПНПУ". 200 глядачів

Голи:
Лясковська 31 --- Прокопенко 24,60, Фесенко 26

Ніка-ПНПУ: Івасенко - Шаповал, Пасько, Павлусенко, Лясковська, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, Гайдук, Дударчук, Мочалова
Тренер - Ягодкін Сергій

Біличанка НПУ
: Мельничук, Бесідовська - Ігнатенко, Фесенко, Малишко, Павленко, Сидоренко А, Шульга, Дубицька, Поліщук, Васковець, Коденець, Прокопенко, Мартинюк.

1 NovikovSergey • 21:17, 03.05.15
    - "Ніка-ПНПУ" м.Полтава - "Біличанка-НПУ" смт.Коцюбинське - 1:3 (1:2)
    7 лютого. Полтава. СК "ПНПУ" - 12:00
    Голи: Лясковська 31 --- Прокопенко 24,60, Фесенко 26

- "Merry Land-КДЮСШ 8" м.Харків - "Злагода" м.Дніпропетровськ - 0:9
    6 лютого. Харків. СК "Каразінський" - 12:30
    Голи: автогол --- Тараканова-8

- "ІМС-НУХТ" м.Київ  -"Надія ДЮСШ" м.Гребінка - 20:1 (9:1)
    6 лютого. Київ. СК "НУХТ" - 13:00
    Голи: Кліпаченко 9,21,29, Пушенко 39,40, Сергієнко 18,62,62,65, Заплава 67, Рубан 25,26,47, Бавзенюк 13,59, Дичко 29,41, Форсюк 26,38,48 --- Зеленська 46

Теги: Коцюбинське, ПнПУ, АМФУ, НПУ, womens futsal, футзал, комітет жінок, анонс матча, Біличанка, полтава
    Головна » 2015 » Лютий » 7 » 9 тур. Битва у Полтаві: скромненько, але зі смаком + ФОТО