Жіночий футзал. ЧУ 13/14. Вища Ліга. Підсумки 6-го туру. / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

01.12.13
Жіночий футзал. ЧУ 13/14. Вища Ліга. Підсумки 6-го туру.
Згадаємо події минулого тижня і підведемо підсумки 6-го туру національного чемпіонату України з футзалу серед жінок.
жіночий футзал, АМФУ, Червоний, міні-футбол,
женский футзал, чемпионат 13-14, логотип 20 сезону жіночого футзалу

Поки у чемпіонаті відбуваються матчі чергового туру, ми пригадаємо події минулого уік-енду (23-24 листопада). На жаль, затримка пов'язана з несвоєчасною подачею репортажів та звітів.

Розпочався 6-й тур матчем у Дніпропетровську, який викликав неабиякий ажіотаж після матчу.

Злагода ДнепропетровскУАБС Сумы
Злагода (Дніпропетровськ)  - УАБС НБУ (Суми)
22 листопада жіноча команда з футзалу УАБС НБУ провела матч на виїзді з дніпропетровською "Злагодою", яка у минулому сезоні посідала ІІІ місце в загальному рейтингу вищої ліги.
Незважаючи на численні травми, наша команда вийшла на поле спорткомплексу "Дніпрошина" в повному складі і, як завжди, під керівництвом головного тренера Олександра Ткаченка. Жахливі умови перебування, які запропонувала приймаюча сторона, не відбили у наших дівчат жагу до гарної гри та волю до перемоги. До того ж на гру прибув палкий вболівальник команди – в. о. ректора академії Сергій Козьменко.
Перший тайм складався для команди УАБС НБУ вдало, було забито два м’ячі, що дало змогу закінчити його з переможним рахунком 1:2 на користь сумчанок. Але закінчився цей тайм чомусь доволі швидко. Наша невелика група вболівальників неодноразово звертала увагу суддів на швидкоплинність часу, але безуспішно. Перегляд відеозапису показав, що табло працювало у прискореному режимі, і у гравців (вважаємо, в першу чергу, у нашої команди, яка домінувала на полі, було вкрадено 4 хвилини).
Після перерви сумські футзалістки забивають ще один гол, і тут у гру вступають судді. Останні 20 хвилин гри були особливо напруженими і жорсткими. За постійних атак сумчанок "Злагода" забиває 4 м’ячі у ворота наших дівчат, і рахунок вже – 5:3 на їхню користь. При цьому кілька жовтих карток на "рівному місці" нашим гравцям. А вже через хвилину після фінального свистка через "об’єктивну" та занадто емоційну оцінку роботи суддів червону картку отримує Юлія Дехтяр.
Однак, слід зазначити, що наші дівчата зробили все, що від них залежало. Сподіваємось, що у Сумах реванш буде за ними, а підтримка вболівальників надасть дівчатам сил та наполегливості.
Боженко А., УАБС НБУ

Злагода (Дніпропетровськ)  - УАБС НБУ (Суми) - 5:3 (1:2)
Жіночий футзал. 6-й тур чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
22 листопада. Дніпропетровськ. СК "Шиннік". 150 глядачів

Голи:
Тараканова 40,51,66, Цвях 34,69 - Кічій 12,36, Пхенда 24

«Злагода»: Усенко, Сумарокова - Щербатих, Тараканова, Сухорукова, Соболєва (к), Підгорна, Іванова, Козаченко, Цвях, Черна, Аслаханова, Тепла
Тренер – Кудзієва Олена.
«УАБС»: Борщ, Філісюк - Гуринець (к), Пхенда, Чакір, Кічій, Дехтяр, Качура, Федорова, Кошлата, Левченко
Тренер – Олександр Ткаченко

Арбітри.Циба
( Дніпро-к), М.Нечипоренко (Кривий Ріг). Спостерігач арбітражу: О. Жовтоного ( Дніпро-к)

ФКЛ Інтер (Луганськ)
Звітний поєдинок команд, які знаходяться в різних "вагових" категоріях, описувати доволі важко. Хоч цей матч був в рамках чемпіонату, команди зіграли більш товариську гру, аніж офіційну. І якщо "Біличанка" більшу частину матчу награвала резервістів, чи тих, хто останнім часом був без ігрової практики, то дівчата з Луганська набували досвіду. На жаль, у порівнянні з минулим сезоном, у ФКЛ Інтер зовсім нова команда і головному тренеру потрібно починати все спочатку...

Цілком прогнозовано увесь поєдинок пройшов під диктовку господарів. "Сухий" рахунок протримався до 4 хвилини, після чого у ворота гостей залетів 21 м"яч. Свій гол престижу силами Ярової забили й луганчанки.

Найбільший доробок записали на свій рахунок коцюбинчанки Ігнатенко і Павленко (по чотири голи). Хет-триком відзначилися Шульга та Прокопенко. А ще по два м"ячі в активі Поліщук, Шеремет і Мартинюк. Запам"ятає свій гол і Зенько, цим саме відсвяткувавши дебютний поєдинок у вищій лізі.

Вже у понеділок (25.11.13) підопічні Володимира Колка проведуть ще один поєдинок чемпіонату. В рамках перенесенного матчу 4-го туру в гості до "Біличанки НПУ" завітає сумський колектив "УАБС" (початок матчу о 14:30).
А в кінці тижня на нас очікує ще один матч у Києві, але вже на полі дебютанта та лідера сезону - "ІМС-Уніспорту".
Інфо, belichanka.com

ФКЛ Інтер (Луганськ) -21:1 (11:0)
Жіночий футзал. 6-й тур
чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
23 жовтня. Київ. СК "НПУ-Арена". 70 глядачів

Голи:
Поліщук 4,43, Ігнатенко 5,9,21,24, Шеремет 13,18, Шульга 12,47,67, Прокопенко 15,65,66, Павленко 25,33,49,54, Зенько 40, Мартинюк 38,64 - Ярова 45

Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська, Скрипленко - Павленко, Поліщук, Ігнатенко, Малишко (к), Шеремет, Шульга, Прокопенко, Зенько, Васковець, Мартинюк, Марченко
Тренер – Колок Володимир.
ФКЛ Інтер
: Тимоловська - Жестовська, Сенчищева А., Сенчищева О. (к), Бічуй, Таратухіна, Ярова

Тренер – Бєльцов Сергій.

Арбітри - О.Омельченко, Р.Стопа (всі - Київ). Спостерігач арбітражу: В.Савицький (Бориспіль)
Фоли: 3(0) - 2(2)
Попередження:
немає
Вилучення:
немає

НИКА - педуниверситетЯтрань-Базис-УДПУ
Ніка-ПНПУ (Полтава) - Ятрань-Базис-УДПУ (Уманський р-н)
Полтавські футзалістки перемогою над уманською командою перервали свою безвиграшну серію.
24 листопада, у спорткомплексі педагогічного університету відбулася гра 6 туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги, в якій полтавська «Ніка-ПНПУ» зустрічалася з уманською «Ятраню-УДПУ-Базис».
До теми — Як полтавські футзалістки перемогли суперниць з Умані. Фотоогляд
Останній раз підопічні Сергія Ягодкіна перемагали ще в першому турі, тому полтавки були серйозно налаштовані будь-що відібрати максимальну кількість очок у суперниць. Господарки впевнено контролювали ситуацію на майданчику, і вже в першому таймі забили чотири м'ячі у сітку воріт «Ятрані». Після відпочинку домінування «Ніки» продовжилося та перетворилося на підсумкові 11:2. Звісно, на користь полтавок.
Хет-трики оформили Валерія Ермоленко та Маргарита Мочалова. По два м'ячі забили Євгенія Шаповал та Юлія Дударчук, а автором ще одного мяча стала Таісія Бабенко.

Олег Дубина, «Коло Полтава»

Ніка-ПНПУ (Полтава) - Ятрань-Базис-УДПУ (Уманський р-н) -11:2 (4:1)
Жіночий футзал. 5-й тур чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
24 листопада. Полтава. СК "ПНПУ". 300 глядачів

Голи:
Шаповал 29,69, Бабенко 49, Єрмоленко 26,57,70, Дударчук 11,52, Мочалова 23,42,63 - Скориніна 33, Музика 43

«Ніка»: Узол, Івасенко - Шаповал, Лясковська (к), Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Слисенко, Деркач, Шевела, Тиндик, Дударчук, Мочалова
Тренер – Сергій Ягодкін.

«Ятрань-Базис-УДПУ»: Цикаленко - Романів, Скориніна, Боярова (к), Волонтир, Зуєва, Музика, Харчатрян
Тренер – Пею Володимир

Арбітри -В.Коробко, В.Горський (обидва - Кременчук). Спостерігач арбітражу: С. Ушкань (Кременчук)
Фоли: 9(4) – 8(5)
Попередження: Бабенко 60, Дударчук 47 - немає

Кристал ХерсонІМС-Уніспорт Київ
Кристал (Херсон) - ІМС-Уніспорт (Київ) - 2:16 (1:7)
25 листопада. Херсон. СК "ДЮСШ-5". 100 глядачів

Голи:
Чистякова 3, Пономаренко 39 - Кліпаченко 35,47,67,68, Холод 41, Дичко 8,38, Кирильчук 10, Давиденко 20,42, Священко 2,32,34,54,61, Сергієнко 57

«Кристал»: Олексюк, Шум - Чистякова, Несіна, Вольська, Пономаренко, Торунда, Рзаєва, Телиця
Тренер – Левченко Олексій.

ІМС-Уніспорт: Сагайдачна, Романюк - Кліпаченко, Чередніченко, Холод, Дичко, Заплава, Випасняк, Сергієнко, Священко, Давиденко, Кирильчук
Тренер – Бич Геннадій

Арбітри -С.Черноусов (Херсон), О.Максименко (Миколаїв). Спостерігач арбітражу: В. Біляєв (Запоріжжя)

2 Сергей Козьменко • 19:45, 01.12.13
    Беспредел днепропетровских футзалисток (Злагода:УАБС 5:3).
    Был на игре в Днепропетровске нашей УАБС со Злагодой. Жуть! И дело не только в ужасном зале. Жить наших девочек поселили в бомжатник. Перед игрой просит наша футболистка (Вика Чакир) врача дать ей кусочек бинта заклеить шов на коленке от недавней травмы. Не дала, мотивируя тем, что она не имеет права. Когда табло показало, что прошло 20 минут, я начал бить тревогу, обращая внимание судей на то, что время показывается неверно, что идет оно быстрее чем надо. Ноль реакции, и в итоге первый тайм длился не 35 минут, а 31 (при этом наши выносили хозяев со счетом 3:1). После перерыва местные судьи просто издевались над нашими девчатами. Ихние фолы не считались, наше пробивалось все и еще сверх того. Полный беспредел и неуважение соперников. Выложим завтра видео. Пусть вся страна посмотрит на "победителей" и если их не судят, то путь хотя бы осудят!