Жіноча збірна України з футзалу перемагає сусідів + ВІДЕО / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

29.01.15
Жіноча збірна України з футзалу перемагає сусідів + ВІДЕО
Українки святкували перемогу у першому товариському матчі проти збірної Угорщини

VÁLOGATOTT, женская сборная футзал, Угорщина, women's team Ukraine, ФФУ, україна, АФУ, жіноча збірна футзал, futsal, Női

28 січня жіноча збірна України з футзалу провела свій перший поєдинок у західних сусідів. Вже гарною традицією для українок стало відкриття нового ігрового сезону в матчах з угорськими футзалістками.

Зі стартовим свистком "жовто-сині" спробували заволодіти ініціативою на майданчику і одразу ж перехилити шальки терезів на свою користь. Вже на 3-й хвилині досвідчена Катерина Фесенко(Шеремет) прицільним ударом відкрила рахунок у матчі, чим змусила Угорщину зарухатися швидше. Нагородою за старання "червоних" став пенальті, який вдало реалізувала Халасі Кінга - 1:1. І хотілось би сказати, що все треба було розпочинати знову, але вже майже наступна атака наших дівчат принесла позитивний результат. На цей раз засмутила кіпера господарів Поліщук Марія - першою встигнувши на добивання.
У першому таймі, попри низку гострих моментів, більше голів вболівальники вже не побачили...

По перерві ситуація на майданчику не змінилася і перевага гостей давалася взнаки. Але не все було так чітко, як того вимагав головний тренер "жовто-синіх". Ряд помилок призводили до досить неприємних моментів у наших воріт, але дякувати голкіпери не підвели.
Та з головним завданням футзалістки збірної України впоралися. За двадцять хвилин другого тайму наші дівчата ще тричі вразили ворота Аніко Вінце - гольовий доробок поповнили Сидоренко Анна, Шульга Анна та Ігнатенко Маріанна.

Вже завтра, 29 січня, на нашу збірну очікує другий матч зі збірною Угорщини. Цей поєдинок команди зіграють у 70-ти кілометрах від місця перебування - у м.Га́йдубесермень (Hajdúböszörmény). Початок матчу запланований на 17:30 за київським часом.

Угорщина - Україна - 2:5 (1:2)
28 січня 2015. Береттюйфалу

Голи: Халасі 9, Бернарт 28 --- Шеремет-Фесенко 3, Поліщук 10, Сидоренко 25, Шульга 27, Ігнатенко 30

Попередження: Бернарт 17, Халасі 38 --- Сидоренко 6, Павленко 39