Видовищний футзал у виконанні педагогів та банкірів / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

24.11.13
Видовищний футзал у виконанні педагогів та банкірів
25 листопада в перенесеному матчі 4-го туру футзальний бойовик розіграли «Біличанка-НПУ» та «УАБС-НБУ» Суми
УАБС-НБУ, Суми, Коцюбинське, Беличанка, АМФУ, женский футзал, жіночий футзал, Біличанка-НПУ, Колок Володимир
«УАБС-НБУ» Суми

Гадаю, якщо в Чемпіонаті України буде більше таких матчів, то рівень жіночого футзалу неодмінно зросте. Емоції та напруження до останньої секунди матчу - все це ще більш підігріває інтерес до майбутніх протистоянь між цими командами.

Сумчанки в цьому сезоні вже довели всім, що цей рік буде для їхніх суперників нелегким. Домашня перемога над полтавською "Нікою" і рівна гра з дніпропетровською "Злагодою" стали тому підтвердженням.
Та і в Київ, до чинних чемпіонок, сумчанки
завітали без остраху, і з перших хвилин хотіли показати, що прийшов час рахуватися і з ними. В стартові десять хвилин на полі розгорнулася доволі рівна й сувора боротьба. Починаючи з тертьої хвилини команди почали збирати командні фоли, а в цей день їх було доволі багато - 24 на двох.

Відмітимо, що гравці "УАБС" підішли до цього матчу у добрій фізичній формі, це одразу на собі відчули "біло-зелені", і на 9 хвилині під натиском гостей "Біличанка" пропустила. В цьому епізоді доволі чітко розібралася Федорова Марія - 0:1. Але вже через три хвилини рахунок зрівняла Павленко Олена, пробивши повз кіпера банкірш-1:1. Взагалі, треба особливо відмітити гру голкіперів (Мельничук Ірини та Борщ Марії) у цьому матчі, які дійсно довели, що воротар - це півкоманди.
Події в матчі не затихали ні на мить... Сумчанки всі небезпечні моменти створювали з дальніх дистанцій, а "Біличанка" намагалася катати м'яч до вірного. Та результат міг змінитися з дабл-пенальті, який, на жаль, не реалізувала Шульга Анна (30 хвилина). І все ж, коли час добігав до заверешення першого тайму Шеремет Катерина зірвала оплиски вболівальників, забивши гол у роздягальню - 2:1.

Мінімальний відрив у рахунку ще більше підігрівав інтерес до другої половини зустрічи. Перепочивши, команди вийшли з новими силами і продовжили тероризувати ворота одна-одної. Та, на відміну від першого тайму, ініциативою заволоділи господарі, які і збільшили рахунок на 43 хвилині. Прокопенко Анна гарматним пострілом під поперечку застала зненацька оборону й воротаря "УАБС" - 3:1.
Наступний проміжок в часі запам"ятався великою кількістю фолів, штрафних та трьома жовтими картками.
Хронологія подій різко змінилася і на перший план вийшла гольова феєрія останніх 14-ти хвилин, за які команди забили 6 голів. Спочатку капітан "Біличанки" Шеремет Катерина чітко поклала кулю у дальній кут воріт - 4:1. Вже через декілька секунд Чакір Вікторія, відповідаючи на постріл Прокопенко, гарматою кладе перший, а через три хвилини і другий м"яч у ворота Мельничук - 4:3. Ситуація загострюється...
Але вдала заміна у команді Володимира Колка призвела до перелому у грі. Мартинюк Тетяна, тільки-но з"явившись, не менш ефектним, а головне, ударом в нижню "шістку" зняла всі питання про переможця. Треба віддати належне й сумчанкам - вони виклалися на всі 150% і заслуговують на увагу. Та емоційно не витримавши до кінця, команда Олександра Ткаченко занервувала і за три хвилини назбирала три фоли. Два з них "Біличанка" реалізувала -і двічи Анна Шульга, довівши рахунок до остаточного - 7:3 на користь "Біличанки НПУ".

Запам'ятаємо і цей цікавий матч, який увійде в історію обох команд, як гідне протистояння чемпіонату.
Та відпочивати ніколи, вже у п'ятницю "Біличанка" зіграє з лідером сезону - київським "ІМС-Уніспорт". До речі, сьогодні столична команда у повному складі відвідала звітний поєдинок і палко підтримувала сумчанок.
Все саме цікаве ще попереду, залишайтеся з нами!

Беличанка Коцюбинское УАБС Сумы
Біличанка-НПУ (Коцюбинське) -
УАБС-НБУ (Суми) - 7:3 (2:1)
Жіночий футзал. 4-й тур
чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
25 листопада. Київ. СК "НПУ-Арена". 150 глядачів

Голи:
Павленко 12, Шеремет 35,56, Прокопенко 43, Мартинюк 64, Шульга 68,70 - Федорова 9, Чакір 56,60
Нереалізований пенальті: Шульга 30, Прокопенко 66

Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська, Скрипленко - Павленко, Поліщук, Ігнатенко, Шеремет (к), Шульга, Прокопенко, Зенько, Васковець, Мартинюк, Марченко, Дубицька
Тренер – Колок Володимир.
УАБС-НБУ
: Борщ, Філісюк - Чакір, Пхенда, Левченко, Федорова, Гуринець (к), Кочура, Кошлата, Кічій

Тренер – Ткаченко Олександр.

Арбітри - Ю.Кондратьєв, В.Скоропад (всі - Київ). Спостерігач арбітражу: В.Самохін (Київ.обл)
Фоли: 10(5) - 14(6)