Українки здобули другу перемогу над Угорщиною / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»
                  Гість | Вхід

19.04.14
Українки здобули другу перемогу над Угорщиною
Жіноча збірна команда України з футзалу у другому товариському матчі, в напруженій боротьбі, перемогла збірну Угорщини -3:2
женская сборная футзал, Угорщина, women's team Ukraine, ФФУ, Berettyóújfalu, АФУ, україна, жіноча збірна футзал, futsal, Női
Через добу після перемоги в першому товариському матчі над угорками, жіноча збірна України повинна була зіграти ще один матч з «мадярками». І якщо напередодні наші землячки розправилися з господарками паркету без проблем, то повторна гра не обіцяла підопічним Володимира Колка легкої прогулянки. Тим більше, знаючи вміння тренера угорської команди Сіто Рівери (добре знайомого українським уболівальникам, оскільки він тренує чоловічу збірну Угорщини) аналізувати помилки - все-таки іспанська футзальная тренерська школа дає про себе знати - можна було не сумніватися, що висновки будуть зроблені. Так, в принципі, і вийшло.

Стартові хвилини пройшли під знаком боротьби за ініціативу. Правда, трохи пізніше угорки почали прицілюватися до воріт Мельничук, обравши тактику дальніх ударів. Однак, вони, в основному, не завдавали загрози воротам збірної України. Підопічні Володимира Колка намагалися відповідати за рахунок швидко організованих атак, що мало спричинити наслідки для угорських футзалісток у вигляді фолів. Однак, арбітри не завжди помічали порушення. Зате коли «синьо -жовті» привезли собі штрафний, це було помічено відразу, і Богларка реалізувала «стандарт». Але господарки майданчика раділи недовго - вже скоро Євгенія Шаповал зрівняла рахунок, встигнувши першою на добивання  після потужного удару Прокопенко . Українкам тут би й розвинути свій успіх, але була одна проблема - суддівство, яке не завжди виносили адекватні рішення. Зрештою, після екватора першої 20-хвилинки пішли «гойдалки», які зіграли на руку збірній України - Катерина Малишко, до останнього доборовшись, зробила рахунок 2:1 на користь «синьо -жовтих». Українки тут же збільшили темп, і це почало приносити свої плоди - судді почали помічати фоли з боку угорок (тут вже не відкрутитися їм!). А під кінець першого тайму підопічні Сіто Рівери привезли собі дабл-пенальті, який чітко реалізувала полтавчанка Валерія Єрмоленко.

Після перерви підопічні Володимира Колка почали грати ще активніше, але на цей раз впевнено грала у воротах Вінце. Крім того, українки незабаром дозволили своїм суперницям скоротити рахунок до мінімуму, після курйозного рикошету. Після цього господарі, яких підганяли свої вболівальники, почали робити все, щоб зрівняти цифри на табло. Однак, тут вже своє вагоме слово сказала Мельничук, яка в декількох епізодах виручила свою команду. Більше того - у збірної України деякий час не зовсім виходила гра в атаці. А якщо щось і намічалося більш-менш перспективне, то тут же все «гасилось» арбітрами. Проте, після середини другого тайму гості мали кілька непоганих можливостей повернути фору у два м'ячі, але не змогли їх втілити в гол.

Під кінець гри судді почали вже закривати очі на все, в тому числі і на неправильні зміни у угорок. Але ні симпатії суддів, ні підтримка уболівальників не допомогли підопічним Сіто Рівери здобути хоча б нічию. Таким чином, жіноча збірна України повертається додому «зі щитом», здобувши дві перемоги у двох спарингах.