Результативна перемога «Біличанки» в Умані / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

17.11.13
Результативна перемога «Біличанки» в Умані
8 м'ячів на виїзді. «Біличанка НПУ» здобуває три рейтингових очки, але повертається додому с купою питань.
Беличанка, Коцюбинське, АМФУ, женский футзал, Умань, жіночий футзал, Біличанка-НПУ, Ятрань-УДПУ, Колок Володимир
8 м'ячів на виїзді. «Біличанка-НПУ» здобуває три рейтингових очки, але повертається додому з купою питань.

Нарешті матч чемпіонату повернувся в робочий графік «Біличанки-НПУ». Перенесений поєдинок та матчі збірної України поставили чинного чемпіона на незвичне для нього шосте місце в турнірній таблиці. В той час як черговий суперник "біло-зелених" - уманська "Ятрань", завдяки своїй наполегливості розмістилася в трійці лідерів сезону.

Перед звітним матчем команди недораховувалися гравців. Але якщо у господарів була відсутня тільки Музика, то ось гості залишилися без Малишко, Шульги, Личко і Мельничук. На цей раз функції капітана команди були доручені досвідченій Шеремет Катерині. Саме Катя і повела команду до перемоги - на 4 хвилині вивівши свій колектив вперед - 0:1. Та, не дивлячись на активний початок та ініціативу в матчі, гравці
«Біличанки» неприпустимо багато помилялися в доволі простих ситуаціях. Така нервова гра вплинула і на рахунок, який підопічні Володимира Колка не могли збільшити при достатній кількості моментів аж до 13-ої хвилини... Наталя Аілінкій, захищаючи свої ворота, допомогла голкіперу і винесла м'яч з воріт, але рукою. Червона картка і пенальті, який чітко реалізувала Ірина Дубицька -0:2. Та це взяття воріт тільки активізувало дію гравців «Ятрань» - вони створили декілька гострих моментів у воріт Бесідовської. І вже на 28 хивилині вболівальники вибухнули від радості. Захисники гостей залишили без нагляду Олександру Романів, яка влучно поцілила в дальній кут воріт - 1:2. Останні п'ять хвилин першого тайму зовсім могли змінити картину всього поєдинку, але спочатку результативно увійшла в гру Ігнатенко Маріанна, індивідуальними діями збільшила відрив в рахунку до 1:3, але останні дві хвилини були за уманчанками, та реалізувати гарні моменти їм не вдалося. На 33 та 34 хвилинах двічі, після десятиметрових ударів Скориніної та Романів, блискучу реакцію продемонструвала воротар гостей Аліна Скрипленко

Ажіотаж першої половини змінився на більш виважену гру після перерви. Господарі поля не полишали надії зменшити перевагу біличанок і з усих сил намагалися йти вперед, тримаючи в напрузі ворота гостей. Хвилин 5-7 команди грали в гойдалку... Та все ж реалізувати моменти змогли тільки "біло-зелені",  засмутивши юну Цикаленко ще п'ять разів. Свої перші голи в чемпіонаті забили Мартинюк і Прокопенко, до яких ще раз долучилась Дубицька і двічі - Шеремет.
В підсумку - доволі впевнена перемога 8:1. Результат є, а ось налагоджені дії в грі бажають бути кращими. Треба подякувати і команді "Ятрань", яка провела найкращий поєдинок проти "Біличанки" за свою футзальну історію.

"Біличанка НПУ" набирає три пункти і піднімається на дві позиції у турнірній таблиці. В наступному турі на підопічних Володимира Колка очікує домашній поєдинок проти луганського ФКЛ "Інтер", який відбудеться у суботу 23 листопада.

Ятрань-Базис-УДПУ Беличанка Коцюбинское
Ятрань-Базис-УДПУ (Уманський р-н) - Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - 1:8 (1:3)
Жіночий футзал. 5-й тур чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
17.11.2013. Умань. СК "УДПУ". 100 глядачів

Голи:  Романів 28 - Шеремет 4,55,66, Дубицька 13,51, Ігнатенко 34, Прокопенко 58, Мартинюк 69
Нереалізований пенальті: Скориніна, Романів - немає

Ятрань-Базис-УДПУ: Цикаленко - Романів, Скориніна, Боярова (к), Волонтир - Аілінкий, Матвієнко, Зуєва, Сукач
Тренер – Пею Володимир
Біличанка: Бесідовська
, Скрипленко - Прокопенко, Шеремет (к), Мартинюк, Дубицька - Павленко, Поліщук, Ігнатенко, Марченко, Сидоренко Т.
Тренер – Колок Володимир.

Арбітри - Васьківський П. (Бровари), Бабушкін Ю (Київ). Спостерігач арбітражу: Карабанов В. (Чернігів)
Фоли: 7(3) - 12(7)