Фінал - 4 тур (ВЛ15/16). «ПЗМС» - «Біличанка-НПУ»: чергова пробоїна у Полтаві! / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

09.04.16
Фінал - 4 тур (ВЛ15/16). «ПЗМС» - «Біличанка-НПУ»: чергова пробоїна у Полтаві!
У матчі 4-го туру фінального етапу Чемпіонату України футзалістки «Біличанки-НПУ» зазнали болючої поразки
2015-2016, женский футзал, жіночий футзал, Чемпіонат України, АФУ, Біличанка-НПУ, Біличанка, Беличанка, НПУ, ПЗМС, Полтава

Практично у кожному виді спорту є протистояння, з яким у тій чи іншій мірі асоціюються загалом змагання. У футболі, наприклад, одним з найвідоміших є битви Реала та Барселони, та, звісно, протистояння їхніх основних зірок - Кріштіану Роналду та Ліонеля Мессі.

Вітчизняний жіночий футзал має не таку вже й тривалу історію, однак практично на самому світанку його існування розпочалося його головне протистояння - Полтави та Києва загалом і "ПЗМС" ("Ніка-ПНПУ") та "Біличанки" зокрема.

Обидва клуби підійшли до звітної гри з однаковим завданням - у жодному разі не втратити очки. Чинні чемпіони ведуть відчайдушну боротьбу за золоті нагороди з "ІМС-НУХТ", а полтавки всіма силами намагаються втриматися на "бронзовій" турнірній сходинці, змагаючись з дніпропетровською "Злагодою".

Гості з Київщини вже на старті звітного матчу мали реальний момент, аби відкрити рахунок. Одноклубниці вивели на оперативний простір Шульгу, яка пробила повз ворота. Відповіли господарки майданчику через хвилину: після удару Дударчук м'яч поцілував каркас воріт, але у потрібному місці опинилася Єрмоленко - 1:0.

Не пройшло й десяти хвилин, як "ПЗМС" подвоїв свою перевагу. На цей раз відзначилася Маргарита Мочалова, яка до перерви встигла ще раз розписатися у воротах гостей після пробиття 9-метрового. У свою чергу "Біличанка" у першій 20-й хвилинці мала два хороших моменти: Ігнатенко з вигідної позиції запустила м'яч повз ворота, а Шульга зі штрафного поцілила прямо у кіпера "заводчанок" Цикаленко.

Друга частина протистояння розпочалося з 4-го забитого голу полтавської команди у виконанні Ірини Гавриш. Далі Ірина Дубицька відквитала один м'яч для "Біличанки", щоправда змінити сценарій матчу підопічним Володимира Колока він не допоміг. На два влучання Таїсії Бабенко та все тієї ж Єрмоленко гості відповіли лише одним, автором якого стала Олена Павленко - 6:2.

Олег Дубина, doa.in.ua

22 Чемпіонат,АМФУ, жіночий футзал, womens futsal, футзал, комітет жінок, логотип жіночий футзал 2015
ПЗМС ПолтаваБеличанка Коцюбинское
ПЗМС (Полтава) - Біличанка-НПУ (Ірпінь) -6:2 (3:0)
Жіночий футзал.
Чемпіонат України 2015/2016, вища ліга - 4 тур, фінал.
08 квітня 2016. Полтава. СК "Динамо".

Голи:
  Мочалова 4,18, Єрмоленко 3,34, Гавриш 21, Бабенко 36 --- Дубицька 23, Павленко 39
Нереалізований дабл-пенальті:  Єрмоленко 37

«ПЗМС»: Цикаленко - Є.Шаповал, Гавриш, Лясковська, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко (к), Деркач, В.Шаповал, Дударчук, Мочалова
Головний тренер - Микола Кудацький

«Біличанка-НПУ»:
Мельничук
, Бесідовська - Поліщук,  Ігнатенко, Сидоренко, Марченко, Шульга, Дубицька (к), Мартинюк, Павленко

Категорія: Новини чемпіонату | Переглядів: 1820

Теги: Беличанка, 2015-2016, НПУ, Чемпіонат України, женский футзал, АФУ, Біличанка, Біличанка-НПУ, жіночий футзал, ПЗМС
    Головна » 2016 » Квітень » 9 » Фінал - 4 тур (ВЛ15/16). «ПЗМС» - «Біличанка-НПУ»: чергова пробоїна у Полтаві!