ФАСК. Футзал. Вища ліга (жінки). НПУ ім. Драгоманова йде у відрив / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

17.12.14
ФАСК. Футзал. Вища ліга (жінки). НПУ ім. Драгоманова йде у відрив
15 грудня відбувся черговий матч чемпіонату Києва з футзалу серед жіночих студентських команд між колективами НПУ та МВПУЗ.
fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, ФАСК, МВПУЗ, Київ, чемпионат
До очної зустрічі команди підійшли у діаметрально протилежних настроях: у минулому турі команда Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова впевнено перемогла НТУУ «КПІ» (9:0), а команда Міжрегіонального вищого професійного училища зв
язку поступилася Університету ім. Грінченка (2:6).  Гра повинна була дати відповідь на запитання: чи готові «звязківці» втрутитися в боротьбу за чемпіонство, або задовольняться третім рядком турнірної таблиці.

Матч розпочався взаємними атаками обох команд. В основному боротьба  точилася між карними майданчиками і територіальною перевагою володіла команда «зелених» (МВПУЗ). Та першими забили «помаранчеві» (НПУ ім. Драгоманова) -  на 11 хвилині Анна Шульга відгукнулася на передачу з лівого флангу й впритул «розстріляла» голкіпера «звязківців».  Не минуло хвилини - і Анна подвоїла рахунок - завдяки високому пресингу гравці НПУ ім. Драгоманова змусили помилитися кіпера «зелених» й Шульга після перехвату мяча зірвала овації публіки. Ще через хвилину команду МВПУЗ відправила в нокдаун Дубицька - гравець "помаранчевих" скористался помилкою захисників  й з далекої відстані поклала мяча у праву від воротаря «шістку». 3:0 - всього за три хвилини! Незадовго до перерви «зелені» відквитали один мяч  - Кузьміч в одній з нечисленних контр-атак вдало пробила «кіпера» «помаранчевих». Та остаточне слово у першому таймі все ж залишилося за «драгоманівцями» - Зенько голом в роздягальну значно покращила настрій своїй команді.

Після перерви «зв
язківці» почали чіткіше грати з гравцями нападу НПУ ім. Драгоманова й агресивніше - в атаці.  Додав впевненості їм у цьому швидкий м’яч -  Нікітіна відкрила персональний лік голам у жіночій першості. Першу половину тайму  «зелені» активно тиснули на ворота суперниць й, здавалось, от-от зрівняють рахунок. Але своє вагоме слово сказала Шульга – спочатку на 27 хвилині Анна на правому фланзі замкнула простріл зліва, а менш ніж за дві хвилини, перебуваючи майже в ідентичній позиції, оформила «покер». 6:2 -  гру було зроблено. Та «драгоманівці» не зупинилися й продовжували «куражити» - спочатку Шульга забила п’ятий м’яч, поклавши «плямистого» дальнім ударом у «дев’ятку», а потім Сидоренко оформила «дубль» за дві хвилини (забивала дальнім ударом після помилки голкіпера «зелених» й замкнула навісу зліва).  Вписала м’яч на свій рахунок й Заленська, влучно пробивши з лінії карного майданчика.

Остаточну крапку поставила Васковець -  після вільного удару Марія вдало замкнула передачу. 11:2 -  господарі впевнено розправилися зі «зв’язківцями» й готуються до наступних ігор. Суперники моментами показували  досить непогану гру, що, можливо, дозволить їм вийти на третю сходинку.

Автор: Бобр Денис, ФАСК

Жіночий футзал. Чемпіонат Києва ФАСК 2014/2015.