ФАСК. Футзал. Вища ліга 16/17 (жінки). Битва лідерів / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

22.02.17
ФАСК. Футзал. Вища ліга 16/17 (жінки). Битва лідерів
В спортивному комплексі НУХТ відбулася гра лідерів Вищої ліги з футзалу серед жінок з ВНЗ Києва
ФАСК, Біличанка, НПУ, футзал, Київ
21 лютого в спортивному комплексі НУХТ відбулася гра лідерів Вищої ліги з футзалу серед жінок з ВНЗ Києва, в якій зустрілися НУХТ та НПУ ім. М. Драгоманова, перша і друга команди першості відповідно.

Важливість матчу, з точки зору положення в турнірній таблиці, була помітна одразу. Дівчата серйозно підготовились до гри і обидва колективи були рішуче налаштовані на перемогу. Тим паче, що команда НУХТ займала на той час перше місце з 15 очками, а другими були дівчата з НПУ з 13 очками. Перемога для перших давала змогу закріпитися на вершині турнірної таблиці, а для інших – вихід на перше місце. Перший тайм більше активності проявляли господарі поля, вони володіли м’ячем переважну більшість часу та багато пробивали по воротах суперниць, на що ті відповідали стрімкими контр-атаками. Ігрову перевагу в першому таймі команді з НУХТу так і не вдалося втілити у забиті м’ячі, переважно завдяки вдалим діям воротаря НПУ ім. Драгоманова. На перерви дівчата пішли за рахунку 0:0.

На початку другої половини зустрічі майже нічого не змінилося у малюнку гри. Господарі володіли ініціативою, створювали моменти, та дуже майстерно відігравали у захисті дівчата з Драгоманова. Відмітимо і гру голкіпера драгоманівок Вероніки Ковальчук. В середині другого тайму сталася переломна подія матчу - на своїй половині у відборі чудово зіграла Ірина Дубицька, обіграла опонента і чудовим пасом вивела на ударну позицію Дар’ю Зеленську, яка відправила м’яч в пусті ворота. Рахунок став 0:1. Господарям конче потрібно було відіграватися, тому вони побігли атакувати, та всі їх потуги розбивалися об захисні редути команди в білих футболках. Натомість, НПУ ім. М. Драгоманова забили вдруге, за 2,3 секунди до фінальної сирени, в пусті ворота зі своєї половини, влучним ударом м’яч забила Марія Васковець.
Дуже цікава та напружена боротьба до самого кінця матчу і чудова перемога НПУ ім. Драгоманова у грі «від захисту». Таким чином саме вони обходять НУХТ у турнірній таблиці та посідають першу сходинку.

Владислав Третяк, ФАСК

Склад НПУ: Ковальчук, Ващенко - Васковець М, Соломаха, Каландирець, Полодюк, Мартинюк, Васковець К, Зеленська, Дубицька