ФАСК. Футзал. Кубок Києва (жінки). НПУ розпочинає з перемоги! / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

17.12.15
ФАСК. Футзал. Кубок Києва (жінки). НПУ розпочинає з перемоги!
14 грудня футзалістки Драгоманова стартували у розіграшу Кубка м. Києва серед жіночих студентських команд ВНЗ!
ФАСК, футзал, fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, Біличанка

Кубкова зустріч ''Біличанки-НПУ'' та команди університету ім. Грінченка обіцяла бути вельми цікавою, адже по суті обидва колективи були головними претендентами на перемогу у змаганнях.

Вже по традиції з перших хвилин гри біличанки взяли кулястого під тотальний контроль, розтягуючи захисні редути гостей довгими комбінаціями та кілька разів завдавши небезпечних дальніх ударів. Та ''жовті'' не збиралися відсиджуватися в захисті і на 3-й небезпечна контратака завершилася ударом в перекладину.  Драгоманівки ніякого уроку з епізоду не винесли і чергова ідентична контратака завершилася взяттям воріт, 0-1 — університет ім. Грінченка виходить вперед. Та не довго довелося радіти: вже через хвилину  Коденець Вікторія блискучим  ударом ''в 'дев' ятку'' зрівнює рахунок. Гості почали помітно нервувати, даючи все більше вільного простіру для суперниць, тож не дивно, що не пройшло й кілька хвилин, як ми стали свідками другого голу: Шульга Анна довела довгу комбінацію до логічного завершення, розстрілявши кіпера з близької відстані. 2-1, але гості не збиралися так просто здаватися, намагаючись грати в вибуховий футбол, роблячи надшвидкі переходи від оборони до атаки та відважно граючи в лінії захисту. Все ж досвід взяв гору та на 13-й хвилині господарі зусиллями Поліщук Марії збільшують перевагу.

На другий тайм запалу команди університету ім. Грінченка вже не вистачило: гравці НПУ без проблем розігрували довгі комбінації поблизу воротарської, граючи вже не так ефективно, як ефектно. Найбільше зусиль до розгрому поклала Поліщук Марія, відзначившись хет-триком, Васковець Марія та Дубицька Ірина записали на свій рахунок по м' ячу.

7-1, дуже вдало розпочавши гру грінченківці замкнулися у власних воріт, покладаючись лише на поодинокі забіги в контратаку. Досвідченій команді НПУ вдалося швидко пристосуватися до такої гри та з середини першого тайму будь-який забіг жорстко, але в межах правил зупинявся ще біля центрального кола. Не зумівши перебудувати гру в другому таймі гості безнадійно втратили шанс на позитивний результат, хоча потенціал у команди є величезний.

Категорія: Новини з турнірів | Переглядів: 4553

Теги: fask.com.ua, НПУ, Драгоманова, женский футзал, киев, футзал, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ФАСК
    Головна » 2015 » Грудень » 17 » ФАСК. Футзал. Кубок Києва (жінки). НПУ розпочинає з перемоги!