«Біличанка-НПУ» виходить у фінал Кубка України 2014 / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

08.04.14
«Біличанка-НПУ» виходить у фінал Кубка України 2014
Жінка-арбітр у жіночому футзалі, або як «Біличанка» vs «ІМС-Уніспорт» завершили свою двоматчову дуель 1/2 фіналу.
ІМС-Уніспорт, кубок Украины, футзал, женский футзал, 1/2 финала, АФУ, україна, Біличанка, Київ, жіночий футзал, futsal
Свідками історичної події у жіночому футзалі стали вболівальники і учасники матчу-відповіді 1/2 фіналу Кубка України - вперше в історії жіночий дивізіон обслуговувала жінка-арбітр. Зовсім недавно наш сайт повідомляв про
новий етап розвитку футзалу в нашій країні, як вже 7 квітня саме представниця Луцьку Олена Хомич вивела команди на звітний матч.

Та все ж головними дійовими особами стали гравці "Біличанки" та "Уніспорту". До матчу-відповіді команди підійшли з кадровими втратами: у коцюбинчанок пропускали матч Дубицька і Скрипленко, а ось киянки не дорахувалися лідерів - Сергієнко та Кліпаченко.

Старт поєдинку пройшов під диктовку господарів майданчику, які доволі швидко вийшли уперед. Головним героєм першого тайму стала Анна Прокопенко, яка двічі гарматними пострілами змусила капітулювати кіпера гостей. Між цими результативними моментами біличанки відзначилися ще раз. На цей раз своє імя в протокол вписала Катерина Малишко. Треба відзначити, що, незважаючи на такий рахунок, підопічні Геннадія Бича наполегливо шукали моменти для гострих контр-випадів, які могли принести більш прийнятний результат для них, та на останньому рубежі впевнено себе почувала голкіпер "біло-зелених" Бесідовська Наталя.

3:0 після першого тайму повністю зняли всі питання про переможця півфінальної дуелі. Головний тренер "Біличанки" почав все частіше експериментувати і награвати молодь, яка в цьому матчі грала доволі часто. Можливо цей фактор вплинув на те, що частини другого тайму пройшли за ігровою ініціативою "ІМСу". Та не давали сумувати у воротах і Сагайдачній, яка, демонструючи свою непогану реакцію, все ж ще тричі пропустила. У біличанок відзначилися Малишко, Шульга і Ігнатенко.
А ось "Уніспорт" все-таки був нагороджений за свою наполегливість: Священко Тетяна, реалізувавши пенальті, змінила нуль на табло. За три хвилини до кінця вона ж могла ще більше скоротити відставання, але шансом з десятиметрового удару не скористалася.

Підсумкові 6:1 ознаменували вихід "Біличанки НПУ" у фінал Кубка України. Суперником "біло-зелених" стане переможець пари "Ніка-ПНПУ" Полтава - "УАБС" Суми;  свій матч вони проведуть у середу.

Беличанка Коцюбинское ІМС-Уніспорт Київ
Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - ІМС-Уніспорт (Київ) - 6:1 (3:0)
Перший матч 1/2 - 8:3
Жіночий футзал. Матч-відповідь 1/2 Кубку України 2014.
7 квітня. Київ. СК "НПУ-Арена". 150 глядачів

Голи:
Прокопенко 3,28, Малишко 13,33, Шульга 36, Ігнатенко 37 -- Священко 41, пен.
Нереалізований дабл-пенальті: Священко 67

Біличанка-НПУ:
Мельничук, Бесідовська - Павленко, Ігнатенко, Малишко (К), Шеремет, Сидоренко, Марченко, Личко, Шульга, Прокопенко, Мартинюк
Тренер: Колок Володимир
ІМС-Уніспорт: Сагайдачна (К) - Чередніченко, Папенко, Пушенко, Кирильчук, Холод, Випасняк, Романюк, Священко, Заплава, Дичко
Тренер: Бич Геннадій

Арбітри: О. Ночовний (Київ), О. Хомич (Луцьк). Спостерігач арбітражу: С. Кравцов (Київ)
Фоли: 9(3) - 9(4)
Попередження: Ігнатенко 52, Павленко 53 - Папенко 56
Вилучення: немає

повний фотозвіт матчу дивіться в соцмережі
Беличанка, Коцюбинське, АМФУ, женский футзал, ИМС-Униспорт, жіночий футзал, Біличанка-НПУ, Колок Володимир  Беличанка, Коцюбинське, АМФУ, женский футзал, ИМС-Униспорт, жіночий футзал, Біличанка-НПУ, Колок Володимир

Категорія: Новини кубку | Переглядів: 2813

Теги: кубок Украины, ІМС-Уніспорт, женский футзал, футзал, україна, АФУ, Біличанка, жіночий футзал, Київ, 1/2 финала
    Головна » 2014 » Квітень » 8 » «Біличанка-НПУ» виходить у фінал Кубка України 2014