«Біличанка-НПУ» розпочала підготовку / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

11.01.14
«Біличанка-НПУ» розпочала підготовку
Зустріч з фанатами. Після новорічно-різдвяних свят футзалістки "Біличанки" знову повернулися до трудових буднів.
Беличанка, футзал, ФФК, Casting, Біличанка, 2013, futsal, УЛЬТРАС БЕЛКА, жіночий футзал, АФУ

«Біличанка–НПУ»  розпочала підготовку до початку другого кола Чемпіонату України грою зі своїми відданими вболівальниками. Матч пройшов на домашньому майданчику чемпіонок у Нацональному педагогічному університеті ім. Драгоманова.  Але це не був товариський матч. Це був турнір. В ньому зіграли три команди: «Біличанка-НПУ»-вищоліговий склад, «Біличанка-2» та фанати.
В першому матчі зіграли «основа» та «фанати». Перший тайм виграли хлопці 5:4, але у підсумку перемогу святкували біличанки 9:7. Голами у дівчат відзначилися Павленко-4, Шульга-2, Мартинюк, Дубицька, Ігнатенко- по-1. Чотири гольові паси зробила Малишко. У суперників хет-триком відзначився Шиндін.

За жеребом у другій грі зіграли дублерки «Біличанки-НПУ» та «фанати». Молодші дівчата підхопили «заспів» старших і ледь не змусили хлопців поїхати з гостей двічі переможеними.Перший тайм був за дівчатами 4:2. Тричі відзначилася Сидоренко Таня, та один раз Васковець В двох голах гольовий пас віддавала Марченко Іра. А от у останню хвилину матчу «джентельмени» все ж вирвали нічию 5:5. На жаль лідери дівчат стомилися, а замінити їх повноцінно могли не всі. Ще один гол в другому таймі забила Сидоренко Таня.
Останній матч між «Біличанками» видався формальністю. «Основа» дала гарний урок молодшим  і переконливо перемогла.
Перша перевірка показала, що є над чим працювати і це дівчата будуть робити уже з наступного тижня.  По закінченню турніру всі зробили фото на згадку, яке ми вам пропонуємо.