13/14. Перша Ліга. Золоті медалі для біличанок / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

05.04.14
13/14. Перша Ліга. Золоті медалі для біличанок
"Фінал восьми" серед команд першої ліги завершився протистоянням Харкова и Коцюбинського. Бронза у Красного Лиману
Беличанка, женский футзал, ГРЕБІНКА, АФУ, Перша ліга, Біличанка КОКДЮСШ, жіночий футзал, futsal, Чемпионат Украины
4 квітня 2014 року в м. Гребінка Полтавської області завершилися змагання Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд Першої Ліги.
У фінал вийшла краща вісімка колективів нашої країни, яких було поділено на 2 групи. Команди, які ставили максимальні задачі, повинні були займати тільки перші місця в групах, саме ці позиції давали право на боротьбу за золоті нагороди Чемпіонату України.

І якщо в групі А вже з першого матчу лідерство захопив дублюючий склад "Біличанки", то ось у групі Б все трималося в напрузі до останнього матчу. Головною несподіванкою стала поразка полтавчанок у матчі з КДЮСШ-8 Харків, який вивів у фінал саме підопічних Анни Покус.

Фінальний поєдинок пройшов у боротьбі. Вже з перших хвилин коцюбинчанки захопили ініціативу і швидко вийшли уперед. До кінця першого тайму вболівальники побачили ще 3 голи і на перерву команди пішли з рахунком 3-1. Після перерви харківчанки активізувалися і намагалися зменшити відрив у рахунку, та всі спроби були марні. А ось біличанки реалізували ще два моменти і встановили підсумковий рахунок 5-1.

Заслужену перемогу в чемпіонаті святкували футзалістки "
Біличанка-2-КОКДЮСШ" з Коцюбинського, які на своєму шляху жодного разу не втратили очки і доволі прогнозовано приміряли золоті нагороди. Срібні медалі гідно вибороли представниці "КДЮСШ-8 Merry Land". Останній комплект нагород розіграли футзалістки Красного Лиману та Полтави. Доволі легко перемога дісталася "Уніспорт Багірі ДЮСШ" 5-2.

Втішне 5-є місце вибороли представники Черкас
, які в стиковому матчі перемогли суперниць з Шевченково. Замкнули вісімку фіналістів сезону 2013/2014 років колективи з Одеси та Сум.

Біличанка-2-КОКДЮСШ КДЮСШ -8 Merry Land" м. Харків IMS- Уніспорт-2-Багіра Ніка- ПНПУ-2
Богдан м. Черкаси Фортуна" м. Шевченкове Харківська область Атлетика м. Одеса СумДу м. Суми